cvicak senec

V našej škole pre psov LABKA v Senci používame pri výcviku psa nami dlhoročne overenú metódu "Motivácia a dominancia". Pri výcviku psa používame motivačný prístup, ktorého základom je používanie odmien k posilneniu dobrého správania psa. Motivačný prístup je u nás na cvičisku v tej správnej miere nakombinovaný s princípom dominancie. Tento prístup vychádza z prirodzenej dominancie človeka - majiteľa nad psom. Nejde o dominanciu fyzickú, ktorú by človek len ťažko dosiahol, ale o dominanciu mysle človeka nad mysľou psa.

V závislosti od jedinečnosti osobnosti Vášho psíka Vám výcvikár priamo na cvičáku poradí, čo bude pre Vášho psíka najlepšie fungovať ako motivačný nástroj (pochúťky „pamlsky“ - hračka – loptička,  alebo ich kombinácia). Majiteľ sa u nás naučí ako byť vodcom svojho psa, prípadne psej svorky na psychickej úrovni. Zvládnutie metódy psychickej dominancie je nevyhnutné na to, aby Váš pes žil spokojný a vyrovnaný život. Lebo len pes, ktorý jasne pozná svoje miesto v ľudskej svorke, je vyrovnaný a šťastný.

vycvik psaAj fyzicky slabší ľudia – deti, starší ľudia, handikepovaní ľudia, po zvládnutí tohto tréningu dokážu krásne ovládať svojho psa bez námahy a použitia sily.vycvik psa dieta


Výhodou nami používaného prístupu „motivácie a dominancie“ je, že pes sa z cvičenia teší a posilňuje sa pozitívny vzťah medzi majiteľom a jeho psom. Výcvik psa u nás je zábavou a potešením pre psa a aj pre majiteľa.

Darčeková poukážka - NARODENINY

darcekova poukazka narodeniny

 

Hotel pre psov Labka v Senci

hotel pre psov v senci Labka