Registráciou na odber noviniek mailom potvrdzujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov – Vášho emailu - podľa nových podmienok GDPR a prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas je platný do odvolania. Súhlas sa dá kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek emailu s novinkami. Osobné údaje, ktoré sú získavané počas návštevy týchto webových stránok, spracovávame v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia EU 2016/680. Tu máte možnosť prečítať si ZÁSADY SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV a zoznámiť sa s tým, akým spôsobom Vaše osobné údaje chránime a spracovávame. Vašu e-mailovú adresu používame k zasielaniu novinek.

internatny intenzivny vycvik psaIntenzívny internátny výcvik je vhodný pre majiteľov psov, ktorí nemajú dostatok času alebo skúseností v oblasti výcviku psov a chcú výcvik psa zveriť do skúsených rúk výcvikára. Rozhodnú sa dať si psa vycvičiť. Počas intenzívneho výcviku sa výcvikár venuje výcviku základnej poslušnosti alebo podľa požiadaviek majiteľa psa odstraňovaniu nežiaduceho správania sa psa (strach, agresivita, dominancia a pod.)=  tzv. prevýchova psa. Pre úspešný výsledok je nevyhnutný internátny výcvik psa v dĺžke trvania minimálne 4 týždne. Podľa pokrokov dosiahnutých počas intenzívneho výcviku, výcvikár zhodnotí ako so psom pokračovať, aby sa nadobudnuté skúsenosti z výcviku zachovali aj po návrate k majiteľovi. Súčasťou intenzívneho výcviku psa je aj preškolenie a usmernenie majiteľa a ďalšie odporúčania do budúcnosti, video nahrávka o výsledkoch výcviku s pokynmi pre majiteľov.


Pes je umiestnený v samostatnej vlastnej veľkej voliére, počas dňa je precvičovaný a venčený. Stravu psovi zabezpečí majiteľ. Majiteľ psíka navštevuje minimálne 1x za dva týždne. Pri prijatí psa sa vyžaduje preukázanie o odčervení a očkovaní.

Dovoz a odvoz psa zdarma - platí do 25 km od Senca.

 

Internátny intenzívny výcvik v stredisku - 4 týždne - 480 € (v termíne od 1.6 do  30.9 - 600 €)

Internátny intenzívny výcvik v stredisku - každý ďalší týždeň - 95 € ( v termíne od 1.6 do  30.9 - 120 €)

 

Pin It