Registráciou na odber noviniek mailom potvrdzujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov – Vášho emailu - podľa nových podmienok GDPR a prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas je platný do odvolania. Súhlas sa dá kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek emailu s novinkami. Osobné údaje, ktoré sú získavané počas návštevy týchto webových stránok, spracovávame v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia EU 2016/680. Tu máte možnosť prečítať si ZÁSADY SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV a zoznámiť sa s tým, akým spôsobom Vaše osobné údaje chránime a spracovávame. Vašu e-mailovú adresu používame k zasielaniu novinek.

Je základnym kurzom poslušnosti, v rámci ktorého sa za použitia metódy " MOTIVÁCIE a DOMINANCIE" naučíte základne povely pre psa: sadni, lahni, vstaň, ku mne, k nohe, zostaň, chôdza pri nohe. V rámci základného kurzu poslušnosti rozlišujeme 3 úrovne ovládania týchto povelov: začiatočníci, mierne pokročilí a pokročilí. Rozdiel medzi nimi je v rýchlosti a presnosti zvládnutia jednotlivých povelov a v komplexnosti precvičovaných cvikov.

Počas výcviku psov sa venujeme precvičovaniu povelov a ku koncu hodiny rozvíjame pohybové a psychické schopnosti psa na pomôckach - rebrík, kladina, lavička, preskačka, A prekážka. Kurz prebieha na Cvičáku v Senci - 2x týždenne - streda večer a sobota doobeda.

Kurz základnej poslušnosti psov 12 týždňov  (12 x 1 hod - streda, alebo sobota) = 75 €

Kurz základnej poslušnosti psov 12 týždňov (24 x 1 hod - streda a sobota) = 130 €

Psíkovia z útulkov majú u nás za tú istú cenu o polovicu dlhší kurz, t.j. 18 hod alebo 36 hod. Pri platbe prosíme priniesť automaticky potvrdenie o pobyte v útulku.

skupinovy vycvik psov

 

Pin It