Registráciou na odber noviniek mailom potvrdzujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov – Vášho emailu - podľa nových podmienok GDPR a prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas je platný do odvolania. Súhlas sa dá kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek emailu s novinkami. Osobné údaje, ktoré sú získavané počas návštevy týchto webových stránok, spracovávame v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia EU 2016/680. Tu máte možnosť prečítať si ZÁSADY SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV a zoznámiť sa s tým, akým spôsobom Vaše osobné údaje chránime a spracovávame. Vašu e-mailovú adresu používame k zasielaniu novinek.

Základnou výbavou, ktorú budete potrebovať u nás na cvičisku, sú okrem pohodlného športového oblečenia tieto kynologické pomôcky:

dlhé vodítko, sťahovaciu retiazku, pamlsky z mäkkej salámy

vybava vycvik psaAk nie ste si istí, ktorý výrobok a kde si ho kúpiť, na cvičisku Vám poradíme a v prípade záujmu Vám tieto kynologické pomôcky aj zabezpečíme. Tieto kynologické pomôcky sú základom nášho výcviku, bez nich sa nezaobídete. V prípade potreby, ak to povaha psa vyžaduje, sám výcvikár zváži použitie doplnkových kynologických pomôcok. Citlivosť a tolerancia je u každého psa iná a preto aj typ zvolenej kynologickej pomôcky sa upravuje individuálne. Určite nechajte doma postroje, ozdobné kožené a nylonové obojky.